KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16118116
nr 1611 8116
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, "Ljus och skugga". Signerad, numrerad ea. Bildmått: 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 41x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:25:20
4/4 20:07:22
100 kr
5/4 13:58:03
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz